بیل گیتس: ایالات متحده شانس خود را برای مهار کرونا از دست داد ، مشاغل باید 6 تا 10 هفته دیگر تعطیل بمانند

به گزارش مجله جاودان، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت می گوید ایالات متحده شانس خود را برای مهار کرونا بدون قرنطینه اجباری از دست داده است. او می گوید: ما به اندازه کافی سریع عمل نکردیم تا توانایی جلوگیری از مهار کرونا را داشته باشیم.

بیل گیتس: ایالات متحده شانس خود را برای مهار کرونا از دست داد ، مشاغل باید 6 تا 10 هفته دیگر تعطیل بمانند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گیتس ضمن تأیید تأثیر اقتصادی فاجعه بار کرونا، پیشنهاد قبلی خود را تکرار کرد که قرنطینه باید شش تا ده هفته به طول انجامد. گیتس همچنین از ایالات متحده خواست تا ظرفیت و استراتژی آزمایش خود را بهبود ببخشد.

ایالات متحده به سومین کشور به لحاظ بیشترین تلفات کرونا در جهان تبدیل شده است. این کشور شاهد نزدیک به 600 کشته و نزدیک به 50، 000 مورد تأیید شده در 50 ایالت است. با این حال، احتمالاً این تعداد در حال صعود است. گیتس در این خصوص گفت: از نظر آزمایش، ما هنوز ظرفیت کافی را نداریم و ظرفیت های فعلی برای افراد نیازمند فرصت آزمایش را فراهم نمی کند.

بیشتر دولت های ایالتی و محلی شروع به تذکر دادن به شهروندان کرده اند که خانه های خود را ترک نکنند. اما به نظر می رسد این اطلاع رسانی و تشویق به قرنطینه خانگی به موقع انجام نشده است. حداقل بیل گیتس اینگونه فکر می کند. گیتس می گوید زمان انجام چنین تدابیری به ژانویه برمی گردد.

روز دوشنبه، دونالد ترامپ در توئیتر اعلام کرد که اقتصاد ایالات متحده طی 15 روز به تجارت عادی خود برگردد. این در حالی است که حتی مشاوران پزشکی کاخ سفید نیز چنین اقدامی را اشتباه و غیرعلمی ارزیابی می کنند.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 937

به "بیل گیتس: ایالات متحده شانس خود را برای مهار کرونا از دست داد ، مشاغل باید 6 تا 10 هفته دیگر تعطیل بمانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیل گیتس: ایالات متحده شانس خود را برای مهار کرونا از دست داد ، مشاغل باید 6 تا 10 هفته دیگر تعطیل بمانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید