سریال شهید زین الدین در ستاره درخشان روی ریل افتاد، کارگردان جوان پشت دوربین کیست؟

به گزارش مجله جاودان، تهیه کننده سریال در دست ساخت شهید زین الدین گفت: ما برای سریال نام اولیه ستاره درخشان را بر قصه گذاشته بودیم که البته اسمی اولیه بود و فعلاً با نام خود شهید معرفی می گردد. نگارش اولیه سریال برای 30 قسمت طراحی شده است.

سریال شهید زین الدین در ستاره درخشان روی ریل افتاد، کارگردان جوان پشت دوربین کیست؟

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری مجله جاودان، شهید زین الدین یکی از چهره های شاخص انقلاب و خاصه دوران دفاع مقدس است که تا به الان رد پایش در فراوریات سینمایی و تلویزیون دیده نشده است. با این حال به تازگی خبر ساخت سریالی برگرفته از زندگی این شهید شنیده می گردد.

شفیع آقامحمدیان، تهیه کنندگی این سریال را برعهده داد و در همین رابطه درباره فرایند فراوری آن به خبرگزاری مجله جاودان گفت: نگارش اولیه سریال توسط سید ناصر هاشم زاده تمام شده و باید سراغ بازنویسی آن برویم.

مجموعه مراحلی از زندگی نامه شهید از کودکی تا شهادتش را دربرمی گیرد

وی اضافه نمود: این سریال با حمایت معاونت امور استان های صداوسیما ساخته می گردد و چون شهید زین الدین امروز در شهر قم آرام گرفته، سیمای قم نیز برای ساخت آن پیش قدم شده است. تحقیقات ما برای نگارش سریال از همان جا آغاز شد.

این تهیه کننده با تأکید بر تمایل جدی تلویزیون برای ساخت مجموعه نمایشی شهید زین الدین، اضافه نمود: فیلمنامه به نگارش درآمده مراحلی از زندگی نامه شهید از کودکی تا شهادتش را دربرمی گیرد. البته در بازنویسی محتمل است که دوران کودکی اش فشرده تر گردد و به شکل گسترده تر سراغ پیوستنش به انقلاب و دوران دفاع مقدس برویم.

آقامحمدیان خاطرنشان ساخت: نگارش اولیه سریال برای 30 قسمت طراحی شده ولی احتمالاً با کاهش دوران کودکی در 10 قسمت و اضافه نمودن بخش هایی به قصه دوران انقلاب و جنگ تحمیلی به 36 قسمت هم برسد.

با کارگردانی جوان تا آخر سال باید سریال را کلید بزنیم

وی درباره بازه زمانی درنظرگرفته شده برای ساخت این مجموعه نمایشی گفت: ما باید تا 3 یا 4 ماه دیگر فیلمنامه را به طور کامل آماده کنیم که البته برای بازنویسی حتماً باید زیرنظر کارگردان انجام گردد. فعلاً هم سراغ 4 نامزد احتمالی برای کارگردانی رفته ایم. همه نیز جوان هستند اما تجربه ساخت سریال دفاع مقدسی را در کارنامه دارند.

این تهیه کننده با اعلام اینکه تا یکی دو هفته دیگر کارگردان انتخاب خواهد شد، بیان نمود: اگر همه چیز ازجمله سرمایه گذاری طبق برنامه پیش برود تا آخر سال باید سریال را کلید بزنیم.

شفیع آقامحمدیان همچنین گفت؛ ما برای سریال شهید زین الدین نام اولیه ستاره درخشان را بر قصه گذاشته بودیم که البته اسم اولیه بود و فعلاً با نام خود شهید معرفی می گردد. ممکن است تا زمان کلید خوردن سریال نام آن نیز تغییر کند.

4143/پ

فقط آقای مهدویان میتونه هم از پسش بر بیاد و هم میتونه این فیلم رو بولد کنه

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 1111

به "سریال شهید زین الدین در ستاره درخشان روی ریل افتاد، کارگردان جوان پشت دوربین کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال شهید زین الدین در ستاره درخشان روی ریل افتاد، کارگردان جوان پشت دوربین کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید