سریال و پخش خانگی

خدمات ویژه در هواپیمایی های اختصاصی چه هستند؟

سفر هوایی معمولا انتخاب اول افراد است اما بعضی از افراد به علت توان اقتصادی بالا یا تعداد زیاد سفر، در پی خدمات ویژه و خاص در هواپیما هستند. بعضی از دیوانه وارترین خدمات هواپیمایی های اختصاصی و ممتاز را آنالیز می کنیم.

24 فروردین 1401

فیلم فوبیا سارا و نیکا از آمپول ، اعتراض مادر دوقلو ها در لایو

خبرنگاران : صحبت جنجالی سارا و نیکا دوقلوهای مرکز درباره آمپول زدن را ببینید.

24 آبان 1400

یکی از سخت ترین کار های سینما، فیلم سازی برای کودک و نوجوان است، برگزاری جشنواره ضروری است ولی کافی نه

داور بخش ملی جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: سینمای کودک و نوجوان اگر راهش را درست طی کند می تواند بسیار تأثیرگذار باشد. من فکر می کنم که فرهنگ و هنرِ یک جامعه است که مسئولیت هدایت کودک و اولیایش را به عهده دارد.

11 آبان 1400

جواد مولانیا: بازیگران شریف تئاتر مسافرکش شده اند

کارگردان نمایش خانه عروسک گفت: بازیگران تئاتر که تنها همین کار را دارند از زمان شیوع کرونا در شرایط بدی زیست می نمایند. خیلی از بازیگران شریف روی به کارهایی، چون مسافرکشی، فروشندگی، کار در کافه و ... روی آورده اند. حتی نویسندگانی که چندین کتاب معتبر هم...

17 شهریور 1400

سریال گیسو؛ شکست تمام عیار؟!

آن دسته از کاراکتر هایی که در عاشقانه معرفی شده بودند، در گیسو هم بدون تغییر و تحول خاصی حضور دارند و بعضی از کاراکتر های نو هم قرار است جای خالی نقش هایی را که به هر علت امکان ادامه حضورشان میسر نشده، پر نمایند.

14 مرداد 1400

ساختن و سوختن یا نساختن و سوختن؟

با تحسین صحت و دقت در نمایش واقعیت بی کم و کاست از زندگی شهید شهریاری، اما نمیتوان ضعف های درام و کم بهره بودن از جذابیت های داستانی را نادیده گرفت.

24 تیر 1400

معرفی مینی سریال ساحل Mosquito : این مرد چرا همراه خانواده اش منزوی و گریزان است؟ The Mosquito Coast

خیلی از شماها مثل من به سنت جستجوی سریال های تازه، در حالی که کلی فیلم و سریال در هارد انبار شده دارید، پایبند هستید.

7 تیر 1400

100 فیلم برتر دهه ی گذشته به انتخاب ایندی وایر؛ 3 فیلم ایرانی در فهرست است

بهترین فیلم های دهه اخیر همه چیز را عوض کردند. ده سال پیش به نظر می آمد که همه ما ذهنیت مستحکمی از فیلم ها داریم؛ کاری که می توانند بکنند، برای چه کسانی ساخته می شوند، جایی که باید آن ها را تماشا کرد و… . آن ذهنیت، غیرمنعطف و ریشه گرفته از تاریخی صد ساله...

6 تیر 1400

اقتباس کارگردان شنای پروانه از سالتوی مهدی افروزمنش

به گزارش خبرنگاران ، مهدی افروزمنش پاییز سال 99 در قراردادی با فیلیمو، حق اقتباس رمان سالتو را به آنها واگذار کرد. حال این طور به نظر می رسد که فیلیمو نیز حق اقتباس را به محمد کارت داده تا او از روی رمان افروزمنش، سریالی چند قسمتی بسازد؛ سریالی که در حال...

1 تیر 1400

بازیگران او یک فرشته بود در 14 اینچ آی فیلم

تهران (پانا) - برنامه تلویزیونی 14 اینچ این هفته به گفت وگو با مریم کاویانی و رضا توکلی، بازیگران سریال او یک فرشته بود اختصاص یافته است.

23 اردیبهشت 1400

بهترین فیلم های دی کاپریو بر اساس رتبه IMDB (معرفی 15 فیلم)

خبرنگاران | سرویس فرهنگ و هنر - لئوناردو دی کاپریو در حال حاضر یکی از فوق خبرنگاران های دنیای هالیوود است. حتی برای آن ها که خیلی اهل سینما نباشند هم نامش کنار تایتانیک پیوند خورده و آشناست. البته شهرت دی کاپریو صرفا در سینما خلاصه نمی گردد. کار های بشردوستانه...

23 اردیبهشت 1400

حضور نهنگ سفید ایرانی در جشنواره هند خبرنگاران

انیمیشن نهنگ سفید به کارگردانی امیر مهران به جشنواره ای در هند راه پیدا کرد.

19 فروردین 1400

اشاره به مشارکت مردم در کاهش آلودگی هوا، انداختن تو پ به زمین آنان است

همزمان با ششمین روز هفته هوای پاک که با عنوان مشارکت مردمی و هوای پاک نامگذاری شده است، یک کارشناس محیط زیست با اشاره به نقش مردم درکاهش آلودگی هوا شرح داد: نمی توان انتظار داشت که مردم در زمینه مبارزه با آلودگی هوا مشارکت داشته باشند وقتی دولت بودجه...

1 اسفند 1399

پخش سریال رادیویی با موضوع سرقت های اینترنتی از فردا

تهران (پانا) - از یک شنبه 28 دی ماه، سریال جدید نازخاتون با موضوع سرقت های اینترنتی از دو شبکه رادیویی نمایش و تهران پخش می گردد.

27 بهمن 1399

چالش های حاتمی کیا برای ساخت سریال حضرت موسی

روز گذشته خبر آمد که ابراهیم حاتمی کیا جایگزین زنده یاد فرج الله سلحشور برای کارگردانی سریال حضرت موسی (ع) شده است. از برآیند صحبت های احمد میرعلایی، تهیه کننده سریال می توان فهمید که اصل خبر صحت دارد، اما او راه تکذیب را هم باز گذاشته. نمی دانیم؛ در هر...

26 آذر 1399

دو پویانمایی جدید کانون به جشنواره فیلم کوتاه می فرایند

خبرگزاری خبرنگاران-دو پویانمایی جدید کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به بخش مسابقه سینمای ایران سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران راه پیدا کردند.

7 آذر 1399

نتفلیکس سریال امیلی در پاریس را برای فصل دوم تمدید کرد

نتفلیکس تایید کرد فصل دوم سریال امیلی در پاریس ساخته خواهد شد. این سریال کمدی-رمانتیک ابتدا در اختیار شبکه پارمونت بود، اما حقوق آن به نتفلیکس واگذار و در مهرماه به وسیله این سرویس پخش شد.

5 آذر 1399

پخش سه سریال جدید از آنتن شبکه های رادیویی

تهران (پانا) - از روز شنبه، سه سریال جدید رادیویی که در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است ، از آنتن شبکه های رادیویی نمایش، جوان ، سلامت و ورزش خواهد شد.

28 آبان 1399

تیزر قسمت هفتم سریال آقازاده منتشر شد

یک روز پیش از پخش قسمت هفتم، تیزر جدید سریال آقازاده منتشر شد

11 آبان 1399

خبرنگاران ابراهیم گله دارزاده سرپرست مجموعه تئاترشهر شد

تهران- خبرنگاران- ابراهیم گله دارزاده با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی، سرپرست مجموعه تئاترشهر شد.

2 آبان 1399
تعداد: (39)