یارانه واریز شده از امشب قابل برداشت است

به گزارش مجله جاودان، ستاد تنظیم بازار گفت: مبلغ یاری معیشتیِ واریز شده بابت ماه اول، از ساعات پایانی امشب قابل برداشت خواهد بود.

یارانه واریز شده از امشب قابل برداشت است

متن اطلاعیه شماره 2 ستاد تنظیم بازار به توضیح ذیل است:

باسمه تعالی

پیرو اطلاعیه قبلی و سخنان ریاست محترم جمهور در گفتگوی زنده و مستقیم با مردم، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی یکایک ملت شریف ایران در زمینه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، با توجه به اقدمات صورت گرفته و اطمینان از تامین کالاهای اساسی مورد احتیاج مردم و آنالیز های کارشناسی در مورد اصلاح و متناسب سازی قیمت کالاهای مشمول طرح (روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات) بدینوسیله اعلام می دارد:

براساس پیشنهاد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تصویب ستاد تنظیم بازار، سقف قیمت کالاهای مذکور مشخص و مقرر شد به وسیله اتحادیه ها و تشکلهای مربوطه به واحدهای صنفی ابلاغ و از روز پنج شنبه مورخ 22/2/1401 به تدریج مجاز به اعمال قیمتهای تازه باشند. استانداران نسبت به متناسب سازی قیمت کالاها در هر استان و نظارت بر رعایت قیمتها، اقدامات لازم را بعمل خواهند آورد.

بار دیگر اعلام می شود یارانه نان و دارو همچون گذشته برای تمامی دهک ها و اقشار جامعه برقرار بوده و اقلام مذکور مشمول تغییر قیمت نخواهد شد.

با عنایت به مراتب مذکور در بند یک، مبلغ یاری معیشتیِ واریز شده بابت ماه اول، از ساعات پایانی امشب قابل برداشت خواهد بود.

کلیه افرادی که در این طرح به هر علت مشمول دریافت یارانه نشده اند، می توانند درخواست رسیدگی مجدد شرایط خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی (https://hemayat.mcls.ir) ثبت کنند. افرادی که پس از آنالیز، درخواست هایشان مورد تأیید قرار گیرد، یارانه یاری معیشتی آنها به طور کامل و از ابتدای اجرای طرح محاسبه و پرداخت خواهد شد.

افزایش قیمت سایر کالاها بدون طی فرآیند قانونی ممنوع است و همچنانکه در اطلاعیه شماره یک تأکید شد سازمان های تعزیرات و حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مکلف به رصد مستمر بازار و برخورد با هرگونه تخلف می باشند. هموطنان گرامی نیز در صورت مشاهده تخلف، مراتب را به وسیله سامانه های ارتباطات مردمی (شماره های 124 و 135) به نهادهای مذکور اطلاع دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2095

به "یارانه واریز شده از امشب قابل برداشت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه واریز شده از امشب قابل برداشت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید