کسب و کار

بورس مسکن امر ساده و سریع نیست

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طرح پیش فروش متری مسکن در بورس گفت: عرضه مسکن در بورس یک امر پیچیده است و امر ساده ای که سریع بگردد انجام گردد نیست.

22 تیر 1399

درج قیمت خودرو در آگهی های اینترنتی ممنوع شد

عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی از ممنوعیت درج قیمت خودرو در پلت فرم های انتشار آگهی اینترنتی اطلاع داد.

16 تیر 1399

تهران هنوز به شرایط مطلوب نرسیده است، هر حضوری در سطح شهر یک خطر محسوب می گردد

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه هنوز در تهران به شرایط مطلوب نرسیده ایم، گفت:هرگونه حضور در سطح شهر می تواند یک خطر محسوب گردد.

14 تیر 1399

تسلط هوآوی به نیمی از بازار تبلت در چین

عملکرد هوآوی در بازار فروش تبلت به ویژه در کشور چین فوق العاده بوده و این برند حدود 50 درصد از سهم بازار این کشور را در اختیار خود گرفته است.

13 تیر 1399

تسهیلات مالی مربوط به دوره شیوع کرونا، موجب لغو دیگر تصمیمات حمایتی نشود

رئیس اتاق ایران با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور از او خواست تدابیری اتخاذ گردد که اجرای تسهیلات و تمهیدات مالی مربوط به دوره شیوع بیماری کرونا موجب لغو دیگر تصمیمات حمایتی مربوط به شرایط معمول کشور، نگردد.

31 خرداد 1399

خبرنگاران راه اندازی کارخانجات تعطیل شده بردسیر کرمان اقدامی در جهت جهش تولید

کرمان - خبرنگاران - استاندار کرمان در راستای تحقق شعار سال یعنی جهش تولید این روزها با جدیت پوشه بازدید از کارخانجات و کارگاه های غیرفعال استان و پیگیری مسائل آنها را روی میز کارش گذاشته و در این زمینه خواهان کمک مشاوران و مدیران بخش های مختلف برای راه...

27 خرداد 1399

فروش گوشت قرمز در اراک 80 درصد کاهش یافت

رئیس اتحادیه مواد پروتئینی شهرستان اراک گفت: فروش گوشت قرمز در این کلانشهر به علت شیوع ویروس کرونا در 2 ماه اخیر 80 درصد کاهش یافته است.

17 خرداد 1399

ستاد مقابله با کرونا لغو اجرای طرح را اعلام نکرده است

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ستاد مقابله با کرونا تصمیمی در زمینه لغو طرح ترافیک نداشته است، گفت: از فردا طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا به صورت هوشمند اجرایی می شود.

13 خرداد 1399

مهم ترین رویداد های امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از پیش بینی بنیانگذار مایکروسافت درباره بازگشایی مدارس تا تاخیر رونمایی از ایموجی های جدید اندروید و iOS به علت همه گیری کرونا

انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند. مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

12 خرداد 1399

افزایش 4 برابری ظرفیت حمل ونقل زمینی ایران با یونان تا 3 سال آینده

دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و یونان گفت: اجلاسیه حمل و نقل ایران و یونان با هدف تسهیل مراودات تجاری در سطح مدیران وکارشناسان ارشد وزارت راه و شهرسازی در زمینه حمل و نقل زمینی، دریایی،ریلی و هوایی با طرف های یونانی در آتن برگزار می گردد.

11 خرداد 1399

تدابیر 12 گانه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

کمیته امنیتی و انتظامی ستاد مدیریت کرونا در اطلاعیه شماره پنج خود، تدابیر 12 گانه اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا (فاصله گذاری اجتماعی) را تشریح کرد.

9 خرداد 1399

بایرن مونیخ راضی به فروش کومان نیست

باشگاه بایرن مونیخ آلمان راضی به فروش مهاجم فرانسوی اش نیست.

2 خرداد 1399

معرفی رمان برای زمان قرنطینه: پنج شنبه فیروزه ای از سارا عرفانی

پنج شنبه فیروزه ای رمانی جوان پسند است که با شخصیت پردازی مناسب به روایت داستان پرداخته و تا به امروز توانسته به هشتمین چاپ هم برسد.

30 اردیبهشت 1399

بهترین کشورها برای مهاجرت کاری کدامند؟

این روزها مهاجرت کاری و انتخاب بهترین مقصد دغدغه خیلی ها است. در این مقاله با تعدادی از بهترین کشورها برای مهاجرت آشنا می شوید.

28 اردیبهشت 1399

تعطیلی 40 پمپ بنزین بخاطر کرونا

مشاور عالی انجمن مالکان صندلی ها و مجتمع های خدماتی، رفاهی و بین راهی گفت: در حال حاضر شرایط صندلی های سوخت مطلوب نیست و حداقل 30 تا 40 صندلی در کشور تعطیل شده اند و ما خواهان حمایت دولت در این شرایط هستیم.

26 اردیبهشت 1399

تشکر هنرمندان موسیقی از صندوق اعتباری هنر، دولت حمایت های لازم را از اقشار آسیب پذیر دریغ نکند

انجمن صنفی هنرمندان موسیقی در پی معافیت هنرمندان موسیقی از پرداخت بیمه در سه ماه اول و پرداخت آن توسط صندوق اعتباری هنر تشکر کرد.

19 اردیبهشت 1399

گلایه بانکی ها از مردم!

خبرنگاران/خوزستان با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و استان خوزستان، توصیه های بسیاری در مورد رعایت موارد بهداشتی و عدم حضور مردم در مراکز پرجمعیت ارائه شده است. در این زمینه بانک ها یکی از مراکزی هستند که باوجود این دستورالعمل ها، هنوز هم شاهد حضور...

14 اردیبهشت 1399

رحمتی: اولین و عظیم ترین مجموعه عظیم کشاورزی در بازار سرمایه عرضه اولیه می گردد

قائم مقام سازمان مالی کوثر گفت: طی سال 98 سازمان مالی کوثر بیش از 75 درصد پرتفوی خود را وارد بازار سرمایه نموده و هلدینگ کشاورزی کوثر نیز از روز چهارشنبه 21 اسفند 98 وارد بورس خواهد شد.

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پرداخت 4.2 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بانک مسکن خراسان شمالی

بجنورد-خبرنگاران- مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی گفت: شعب این بانک پارسال در سرفصل های مختلف، 9 هزار و 650 فقره تسهیلات به ارزش بیش از چهار هزار و 200 میلیارد ریال پرداخت کردند.

6 اردیبهشت 1399

خبرنگاران شروع فعالیت کارخانه فراوری ماسک سه لایه پزشکی در بجنورد

بجنورد - خبرنگاران - کارخانه فراوری ماسک سه لایه پزشکی با ظرفیت روزانه 9 هزار عدد روز شنبه در بجنورد شروع به کار کرد.

30 فروردین 1399
تعداد: (115)