اطلاعیه آموزش و پرورش درباره عکس جنجالی برگزاری کلاس با پتو؛ شیطنت دانش آموزان بود!

به گزارش مجله جاودان، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی در پی انتشار عکسی در فضای مجازی با محتوای مشکل گرمایشی در یکی از کلاس های درس استان، اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه آموزش و پرورش درباره عکس جنجالی برگزاری کلاس با پتو؛ شیطنت دانش آموزان بود!

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر حضور دانش آموزان یکی از مدارس شهر اراک با پتو در کلاس درس، به استحضار هم استانی های محترم، اولیا و دانش آموزان عزیز و همکاران ارجمند می رساند، با آنالیز های اجرا شده، این تصویر ساختگی و حاصل شیطنت بچگانه دانش آموزان پایه دوازدهم رشته تجربی یکی از دبیرستان های دخترانه شهر اراک در ساعت زنگ سرگرمی و بدون حضور معلم در کلاس است.

به همین منظور ذکر چند نکته لازم و لازم است:

طی روز های اخیر کمینه و بیشینه هوای شهر اراک بین 3 درجه سانتیگراد تا منفی 3 درجه سانتیگراد بوده است که در این شرایط در فضای بسته و سرپوشیده بدون استفاده از سیستم گرمایشی و صرفا با پوشیدن لباس گرم، دمای هوا مطلوب و مناسب است.

از ابتدای دی ماه امسال و به منظور صرفه جویی در مصرف گاز بنا بر مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی مستقر در استانداری مرکزی، تمامی مدارس استان مرکزی با تأخیر یک ساعته آغاز به کار نموده اند که این امر منجر به کاهش آسیب برودت هوا در ساعات اولیه صبح و رفاه حال دانش آموزان شده است.

بنابر تأکید مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی مبنی بر نظارت کامل کارشناسان فنی بر صحت وسایل گرمایشی و نظارت و بازدید های مستمر از مدارس استان و طبق آنالیز های اجرا شده از سوی کارشناسان فنی، سیستم گرمایشی این واحد آموزشی در شرایط مطلوب و کاملا فعال بوده است و هیچ مسئله ای در این خصوص در این مدرسه وجود نداشته است.

نکته آخر اینکه چنانچه شرایط دمایی کلاس درس مذکور به شدت سرد و غیر قابل تحمل است چرا دانش آموزان این کلاس، به جای استفاده از لباس های گرم خود که در جا رختی و یا پشتی صندلی ها آویزان است، از پتو استفاده نموده اند؟! قضاوت با فکر بینای شماست.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: javedandld.ir شناسه مطلب: 2221

به "اطلاعیه آموزش و پرورش درباره عکس جنجالی برگزاری کلاس با پتو؛ شیطنت دانش آموزان بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه آموزش و پرورش درباره عکس جنجالی برگزاری کلاس با پتو؛ شیطنت دانش آموزان بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید