اخبار سیاسی

در صحن علنی صورت گرفت؛ انتقاد مطهری از پخش ترانه بی محتوا در یکی از مدارس کشور

نایب رئیس مجلس از پخش ترانه بی محتوا در یکی از مدارس کشور انتقاد و تاکید نمود که مدیران این مدارس باید بلافاصله برکنار شوند.

27 تیر 1398

ابراز نگرانی روسیه از ادامه سیاست های ضد ایرانی آمریکا

مسکو - خبرنگاران - رئیس هیات روسیه در نشست سوم مقدماتی کنفرانس ان.پی.تی در نیویورک با ابراز نگرانی از تداوم سیاست های ضدایرانی آمریکا اعلام نمود: برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) کارایی پیمان ان.پی.تی را اثبات کرد.

26 تیر 1398

شریعتی نیاسر: پرورش افراد با توانایی مدیریت شرایط سخت ماموریت دانشگاه های بزرگ است

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: دانشگاه های بزرگ ماموریت اصلی تری دارند که آن هم پرورش انسان هایی است که در محیط های سخت بتوانند قابلیت خود را نشان دهند.

23 تیر 1398

پمپئو فعالیتش در سیا را آمیخته با دروغ و فریب توصیف کرد

تهران- خبرنگاران- پمپئو در جمع دانشجویان دانشگاه ای اند ام سابقه فعالیت خود در سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را آمیخته با دروغ و فریب توصیف کرد.

20 تیر 1398

مشکل کمبود دارو در مناطق سیل زده نداریم، بررسی نیازهای درمانی

به گزارش خبرنگاران، سعید نمکی، در انتها جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گلستان، گفت: در حال حاضر در مناطق سیل زده، 9 مرکز ثابت و 16 مرکز سیار بهداشتی درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند که تعداد این مراکز در هفته گذشته سه مرکز ثابت و 12 مرکز سیار...

10 تیر 1398

مادورو: دولت افراطی ترامپ می خواهد برای نفت جنگ راه بیاندازد

رئیس جمهور ونزوئلا با انتقاد از سیاست های ترامپ علیه کشورش، رئیس جمهور آمریکا را متهم کرد که قصد دارد با تنش آفرینی بر سر نفت جنگ راه بیاندازد.

30 خرداد 1398

2 فضانورد زن در روز 29 مارس در فضا راهپیمایی خواهند کرد

در حالی که در جمع ساکنان فعلی ایستگاه فضایی بین المللی یکی از زنان فضانورد آمریکایی حضور دارد، همچنین قرار است کریستینا کک دیگر فضانورد این کشور با سایوز ام. اس -12 روز 14 مارس راهی این ایستگاه گردد، بلاگ رسمی سازمان فضانوردی آمریکا(ناسا) این خبر را منتشر...

28 خرداد 1398

چین به آمریکا درباره فروش اف 16 به تایوان هشدار داد

وزارت خارجه چین با هشدار به آمریکا درباره فروش جنگنده های اف 16 به تایوان تاکید نمود که چنین اقداماتی به روابط دوجانبه پکن و واشنگتن آسیبی جدی می زند.

22 خرداد 1398

تیرگی فزاینده روابط تجاری چین و آمریکا

پکن - خبرنگاران - روابط چین و آمریکا که در زمینه های سیاسی و نظامی چندان خوشایند نیست حالا در بخش تجاری و مالی بیش از هر عرصه دیگری تیره شده است.

20 خرداد 1398

22 بهمن ماه موزه ها تعطیل اند

براساس بخشنامه سازمان میراث فرهنگی دوشنبه 22 بهمن همه موزه های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تعطیل هستند.

20 خرداد 1398

برکسیت، بحرانی تمام عیار برای انگلیس

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، به بحرانی تمام عیار برای این کشور تبدیل شده و اختلافات را در درون حاکمیت انگلیس تشدید نموده است.

8 خرداد 1398

درخواست یاری سفیر سوئد در فرانسه از همسایه ها برای خاموش کردن آتش بیرون سفارت

سفیر سوئد در فرانسه بعد از آنکه متوجه شد آتش کوچکی در جریان تظاهرات ضد سرمایه داری در بیرون سفارت ایجاد شده و قرار نیست پلیس برای خاموش کردن آن اقدام کند، دست به دامن همسایه ها شد.

30 اردیبهشت 1398

تصاویر ، دیدار رئیس مجلس آذربایجان با ظریف

اوکتای اسداف رئیس مجلس جمهوری آذربایجان که در چارچوب روابط پارلمانی ایران و آذربایجان به کشورمان سفر نموده است، با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و مصاحبه کرد.

23 اردیبهشت 1398

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد؛ 3 نقش اساسی پژوهش در مدیریت شهری

هاشمی گفت: حمایت عملی از پژوهشگران، کاربردی کردن پژوهش ها و توجه به نتایج پژوهش 3 احتیاج جدی در مدیریت شهری است.

19 اردیبهشت 1398

مرکل برای تنش زدایی بین اوکراین و روسیه اعلام آمادگی کرد

ایرنا نوشت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز دوشنبه برای تنش زدایی بین روسیه و اوکراین اعلام آمادگی کرد.

30 فروردین 1398

شانزه لیزه در فردای ناآرامی های پاریس

در پی رویارویی پلیس و معترضان به افزایش قیمت سوخت موسوم به جلیقه زردها در روز شنبه، خساراتی به خیابان شانزه لیزه وارد شد.

29 فروردین 1398

برجام در راستای منافع اروپا بود، اتحادیه اروپا باید تصمیم بگیرد

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه شخصی خود در توئیتر خطاب به سران کشورهای اروپایی نوشت: اتحادیه اروپایی باید تصمیم بگیرد، آیا واقعا می خواهد به آمریکا اجازه دهد که روابطش با دیگران را به آنها تحمیل کند، در حالی که از آن...

27 فروردین 1398

دولت و وزارت صنعت حمایتی عمل نمایند

به گفته یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، اگر وزیر جدید صمت به عنوان متولی صنعت و دولت به عنوان حاکمیت نخواهند حمایتی عمل نمایند، بخش صنعت با مشکل روبرو خواهد شد.

29 اسفند 1397

کاهش قیمت پوشک و بهبود وضعیت بهداشتی معلولان

معاون توان بخشی سازمان بهزیستی از بهبود وضعیت تامین لوازم بهداشتی معلولان و توان یابان از جمله کاهش قیمت پوشک اطلاع داد و گفت: پیش بینی می کنیم برای اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در سال آینده حدود 12 هزار میلیارد تومان بودجه مورد احتیاج باشد.

16 اسفند 1397

عبدالمهدی قبل از سرانجام موعد مقرر موفق به تشکیل کابینه می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، احمد الاسدی سخنگوی ائتلاف الفتح احتمال داد که عادل عبدالمهدی نخست وزیر مامور به تشکیل کابینه موفق به تشکیل دولت خود قبل از موعد معین شده گردد.

29 بهمن 1397
تعداد: (33)